poniedziałek

Kokosowa przyjemność z Dove


 

Jeżeli chodzi o produkty do kąpieli jestem bardzo wybredna w tym temacie, gdyż uważam iż dobry żel to podstawa pielęgnacji. Kosmetyki powinny przede wszystkim dobrze nawilżać oraz odżywiać skórę. Bardzo ważny jest również zapach, zawsze staram się wybierać te które pachną świeżymi soczystymi owocami.

Żel podobnie jak wszystkie kosmetyki Dove znajduje się w białej plastikowej butelce, zamykanej na zatrzask. Opakowanie posiada opływowy kształt, dzięki temu jest wygodny w użyciu, dobrze leży w dłoni nie wyślizguje się. Na zewnątrz znajdują się nalepki z etykietami na których zawarto kluczowe informacje dotyczące kosmetyku oraz sposobu jego stosowania.


Żel posiada gęstą, treściwą konsystencję w białym kolorze. Produkt dobrze trzyma się gąbki, nie ścieka. Kosmetyk jest bardzo wydajny, wystarczy mała ilość by żel zmienił się w piane która wspaniale pokrywa ciało. Lubię go przede wszystkim za to że nie wysusz, po umyciu skóra jest dobrze nawilżona i odżywiona. Żel zostawia na skórze piękny słodki kokosowy zapach który utrzymuje się przez wiele godzin. Polecam go gdyż doskonale oczyszcza skórę z zanieczyszczeń dnia codziennego oraz odżywia zmęczoną skórę.

 
2 komentarze: