poniedziałek

BOURJOIS CIENIE 25 ARGNET SREBRNY RÓŻ Z LUSTERKIEM

 

Wielkie marki w najniższych cenach w kraju. Bogata oferta kosmetyków do makijażu i pielęgnacji takich marek jak: Loreal, Maybelline, Sally Hansen, Astor, Nailtek, Max Factor Bourjois. Zapraszamy do naszej drogerii www.ezebra.pl

 
 
 

Cień znajduje się w małym okrągły opakowaniu zamykanym na magnes. Po otwarciu na górnej części opakowania znajduje się małe lusterko natomiast w dolej części umieszczony jest cień nakryty papierkiem zabezpieczającym na papierku znajduje się również aplikator do cienia.

 

 

Małe, okrągłe opakowanie zawiera pojedynczy cień o delikatnej, jedwabistej konsystencji i różanym zapachu. Cień można stosować jako róż wedle informacji niżej. 

dostępne także inne kolory.

 

 

Cień ma kolor srebrny, znajdują się w nim maleńkie połyskujące drobinki które pięknie się mienią w świetle. Kosmetyk wygodnie się aplikuje nie osypuje się ani nie kruszy. Pigmentacja jest bardzo dobra, uzyskujemy głęboki i intensywny kolor. Nie roluje się w załamaniach utrzymuje się naprawdę bardzo długo.

 
 

Wypiekany w specjalnych piecach w bardzo wysokiej temperaturze. Dzięki temu jest trwały, ekonomiczny i bardzo łatwo się nakłada, nie zostawiając smug.

Dzięki odbijającym światło drobinkom Pastel Joues doskonale rozświetla i rozjaśnia twarz.
Nakładanie ułatwia rewelacyjny pędzelek z naturalnego włosia.

Może być używany na sucho i na mokro. Staje się wtedy wielofunkcyjnym preparatem, który można stosować:
- na policzki, jako róż (na sucho)
- na powieki, jako cień (na sucho) oraz eyeliner (na mokro)
- na usta, jako pomadkę (na mokro)

Aplikowany na sucho daje delikatny makijaż, natomiast aplikowany na mokro daje makijaż wyraźny, lśniący i ultra-trwały

 

 


6 komentarzy: